Paisepilt_2

Autorendi tingimused ja info

Kõik kodulehel olevad hinnad sisaldavad käibemaksu.

VANUS
Autot saab rentida vähemalt 21 aastane 1 aastase juhistaažiga isik.

DOKUMENDID
Rentimisel tuleb esitada rentniku nimel olev juhiluba ja isikut tõendavat dokumenti (pass või ID-kaart). Rentnik kinnitab, et esitatud juhiluba on kehtiv ja juhtimisõigus selle juhiloaga ei ole peatatud. Sama tingimus kehtib ka lisajuhtide kohta. Dokumentide koopiad jäävad Noobel Auto OÜ-le.

LISAJUHT
Rendiauto juhtimise õigus on ainult isikutel, kes on kantud autorendilepingule. Lepingusse mitte kantud isikutele juhtimisõiguse üleandmine on keelatud.

BRONEERIMINE
Veebilehel broneerides tuleb valida välja sobiv auto, täita vajalikud väljad, tutvuda Noobel Auto OÜ renditingimustega ja vajutada nuppu BRONEERI. Esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 24 h jooksul võtab teiega võtab ühendust Noobel Auto OÜ rendikonsultant, kes edastab teile arve. Broneering kinnitatakse peale arve tasumist.

Kui soovite rentida kiiremini kui 24h palume teil meiega ühendust võtta telefoni teel +372 586 00 883.

TASUMINE

Tasumiseks tuleb teil maksta Noobel Auto OÜ poolt saadetud arve märgitud maksetähtajaks. Võimalik on tasuda ka auto üleandmisel pangakaardiga või sularahas (kokkuleppel).

TAGATISRAHA
Sõiduki rentimisel on rentnik kohustatud tasuma tagatisraha alates 200 Eur. Tagatisraha broneeritakse eelautoriseerimistehinguga rentniku krediitkaardilt või krediitkaardi tunnustega deebetkaardilt. Tagatisraha tagastatakse 1-10 tööpäeva jooksul kui rentnik on rendisõiduki tagastanud ja rendifirmal puuduvad pretensioonid. Rendileandja jätab endale õiguse küsida erandjuhul ka tavapärasest suuremat tagatisraha.

AUTO SEISUKORD
Rendiauto antakse Rentnikule üle täis kütusepaagiga, pestuna ja tehniliselt korras seisus. Rendiauto tuleb tagastada samas seisukorras. Tagastades auto pesemata, tuleb maksta 50 EUR. Puuduoleva kütuse hind liitri kohta 2,8 EUR. Autot kätte saades soovitame see hoolikalt üle vaadata ning nõuda kõigi vigastuste (sh kriimustuste) kandmist rendilepingusse, vastasel juhul võite jääda süüdi ka vigastuste eest, mis sõidukil juba enne olemas olid.

Vigastuste administreerimine avarii korral 20€ /kord.
Avarii korral tuleb tasuda auto remondis oldud päevade eest täishinda.
Rendiautoga on keelatud teise auto käivitamine.
 .

OMAVASTUTUS
Rentniku omavastutus avarii korral on 400 Eur ja varguse korral 20% sõiduki maksumusest. Esmase juhiloa omanikul on omavastutus kahekordne.

Omavastutuse vähendamine 100 Euroni (SLDW) – 15€ / päev.
Omavastutusevähendamine 0 Euroni (SPOM) – alates 22€ / päev.

LÄBISÕIDUPIIRANG
Sõiduautodel kehtib läbisõidupiirang 150km/päev kuid mitte rohkem kui 2000km/kuu.
Limiitide ületamisel rakendub lisatasu 0,13 Eur/km

KASUTUSPIIRKOND
Noobel Auto OÜ sõidukeid võib kasutada Eestis ja rendileandja kirjaliku loa alusel ka Euroopas v.a. SRÜ, Ukraina, Moldova ja Venemaa.

KOHALETOIMETAMINE JA TAGASTAMINE
Tallinna piires on auto kohaletoomine ja äraviimine 15.- EUR. Tallinna kesklinna piires E-R 9.00-17.00 tasuta!
Sõiduki viimine või toomine, Riia (Läti) 240€.
Sõiduki viimine või toomine, Vilnius (Leedu) 430€.

TRANSFEER
Transfeer on juhiga rendi erivorm ehk sõit punktist A punkti B, st näiteks lennujaamast hotelli, hotellist kohtumisele vms. Oleme avatud kõigile ettepanekutele.

Transfeerideks pakume sõiduautosid, maastureid, esindusautosid ja väikebusse järgmisest valikust:

Rav 4 Hübriid (kuni 3 reisijat)
Mercedes-Benz Viano (kuni 7 reisijat)
Lexus GS 450h (kuni 3 reisijat)

Küsi transfeeri pakkumist SIIT

MUU
Rendiperioodil saadud trahvid kuuluvad sissenõudmisele ka tagantjärgi. Trahvid, millest rendileandjat ei teavitatud, nõutakse hiljem sisse kahekordselt.

Rendiautos on keelatud suitsetada ja tarbida alkoholi. Keelu eiramisel trahv 200.- EUR

Kui teie juhiluba on väljastatud väljaspool Euroopa Liitu, võib teil Eestis mootorsõidukiga liiklemiseks lisaks riiklikule juhiloale vaja minna ka rahvusvahelist juhiluba. Kui te ei ole kindel, kas Teie riiklik juhiluba Eestis kehtib või mitte, palume hilisemate segaduste vältimiseks meid sellest sõiduki broneerimisel teavitada. Kui teie riiklik juhiluba Eestis ei kehti ja teil ei ole rahvusvahelist juhiluba, siis kahjuks me ei saa sõidukit teile väljastada.

Kõikides rendiautodes on GPS/GSM autovalve seade.

Noobel Auto OÜ-l on õigus keelduda sõiduki rentimisest.

Sõiduki rentimisel kehtivad rentnikule käesolevad tingimused ja rendilepingu üldtingimused.

Tutvu rendilepingu üldtingimustega SIIN