Noobelauto Pesula on 2016. aastal avatud käsipesula.

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele parimat kvaliteeti. Pakume personaalseid lahendusi ja oleme paindlikud, seega on kõik ettepanekud ja päringud alati teretulnud. Kui usaldate oma sõiduki meie kätesse võite olla kindlad, et tagastame selle puhta ja hoituna.

Kasutame oma töös ainult kvaliteetseid pesuaineid, et tagada parim ja vastupidav tulemus. Pesulas pakume nii lihtsaid sise -ja välipesusid kui ka mahukamaid pakette ja lisateenuseid. Meie kollektiivis on kõik liikmed autohuvilised ja teevad oma tööd rõõmuga pöörates tähelepanu pisidetailidele. Selleks, et teil oleks mugav oma sõidukit oodata, pakume teile kohvi ja saate mugavalt meie puhkeruumi kasutada. Puhkeruumis on võimalik kasutada Wifit ja vaadata telekat. Kui tulete lapsega siis on lastele samuti väike mänguasja kast, et aeg kiiremini mööduks.

Oleme teist vaid telefonikõne kaugusel. Tee broneering juba täna! Samuti on võimalik kasutada ka meie online broneerimise süteemi, kus on esindatud populaarseimad teenused. Töötame E-R – 9-19, L-P – Kokkuleppel. Aadress: Nafta 6, Tallinn

Novembri kuu pakkumine: 

Kõikidele Noobelauto klientidele 

 Premium pakett -15% !

kkk.cdr